Школа Хакерів - впевнений старт у ІТ

Як часто ви задумуєтесь про майбутнє своєї дитини? Дивлячись на свого сина (доньку) у вас промайнула думка "А ким ти станеш, коли виростеш? От, щоб у тебе була гарна робота та успішне майбутнє..." - ви вже замислюєтесь про професію своєї дитини. 

 Переважна більшість батьків допомагає дитині спробувати різні шляхи зі школи. Буває ж таке, що дитина намріяла бути айтішником, а спробувала себе у програмуванні лише у ВНЗ та виявилось, що це не його? А справою життя був саме веб-дизайн? Для цього існує Школа Хакерів Вінницької ІТ-Акадмеії, яка допомагає дітям розкрити таланти у ІТ-сфері. 

Ми не шукаємо, а розвиваємо таланти! У Школі Хакерів викладачі-ментори допомагають учням зрозуміти красу та суть кожного предмету. Ми ж не знаємо, у чому саме ваша дитина виявиться професіоналом? Чи це буде програмування, веб-дизайн, тестування, проектний менеджмент або ще якісь інші таланти. Адже у Школі Хакерів учні вивчають різні напрямки, які дають можливість дітям зрозуміти, до чого у них найбільший хист. Для нас, кожна дитина талановита і ми розвиваємо її таланти уже змалечку.

Осмислений вибір ІТ-професії. Після завершення Школи Хакерів підлітки осмислено приймають вибір на користь майбутньої професії. Роботу потрібно любити, від цього залежить емоційний стан та успішність власної особистості. Тож, обираючи додаткові заняття, після школи, варто шукати такі, що стосуються сучасних професій.  Айтішні професії давно зарекомендували себе, як робота-мрії. 

Унікальна програма та європейські методики. Школа Хакерів Вінницької ІТ-Академії виховує із школярів справжніх професіоналів, які розуміють суть роботи. Тут учні можуть спробувати себе за такими напрямками IT-спеціалізацій: Інтернет програмування, Програмування на мові С/С++, Веб-дизайн, Логіка та алгоритмізація, Англійська мова для ІТ. Далі діти поглиблюють свої знання та вивчають Бази даних, JS, PHP, програмування Arduino тощо. Наші учні працюють над власними проєктами у командах, вчаться спілкуватись з замовниками та реалізовувати власні шалені ідеї. 

Збереження балансу та гармонійний всебічний розвиток дитини - це ще одна із переваг навчання в Школі Хакерів. Тут діти займаються із задоволенням та чудово розуміють, що таке постійний розвиток. Ми не перевантажуємо дітей домашніми завданнями та зайвою теорією. Круто, коли ти знаходишся в середовищі однодумців, які прагнуть до самовдосконалення. Кожен предмет постійно ускладнюється та додається вивчення нового. Школярі одразу бачать результат навчання: починають з самого простого і далі ускладнюють та покращують свої роботи. 

Без розвитку немає прогресу. Просте повторення за викладачем - це відмінний результат для дресирувальника. У нас інша мета. Наші викладачі-практики задають напрям та скеровують дітей, але найголовніше - вони навчають вчитись та прагнути до кращого. В Школі Хакерів ми даємо розуміння, що саме ти робиш і як все чудово виходить, розвиваємо бажання знати більше. Ми виховуємо з дітей майбутніх новаторів та нове прогресивне покоління. 

Якщо ви прагнете, щоб ваша дитина вивчала новітні технології та була в постійному "русі до майбутнього" - реєструйтесь в нові групи Школи Хакерів та приходьте на презентацію. Інвестуйте у власних дітей вже зі школи, щоб допомогти обрати їм сучасний напрямок, який принесе задоволення і європейські зарплати! 

 

Вінницька ІТ-Академія

тел. 067-431-19-21, 073-209-97-43

hack.intita.com

Опубліковано

2.03.2020