Не прогав можливість стати веб-дизайнером лише за рік

Сьогодні одна з найперспективніших - професія веб-дизайнера. Всі ринулись вивчати цей напрямок, і можливостей дійсно є багато. Але як обрати вірний шлях, щоб в результаті не отримати розчарування і даремно втрачений час... Як охопити весь об’єм матеріалу, який має знати веб-дизайнер, щоб пройти співбесіду? Який оптимальний період для вивчення даного напрямку? І головне: як не “зафакапити” з самого початку своє бажання стати веб-дизайнером? Спробуємо з усім розібратись:)

 Часто успіх опанування професії зводиться до питання вибору методології. Фахівці вже давно виявили, що люди відрізняються за своїми стилями навчання та сприйняття. Для того, щоб засвоїти досить об’ємний матеріал швидко, потрібно поєднувати різні підходи та методи.

Вінницька ІТ-Академія пропонує результативний  інтенсивний курс “ВЕБ-дизайнер. Проектувальник інтерфейсів”. Лише за 12 місяців ви освоїте мистецтво веб-дизайну. Завдяки унікальному підходу, новий матеріал сприймається краще і в найбільш оптимальний час. В ІТ-Академії кожен викладач має свій стиль викладання, підхід та методологію. Крім того, це не просто люди, які зазубрили теорію, і взагалі не орієнтуються в практиці - це спеціалісти, які працюють саме зараз і розуміються в сучасних тенденціях веб-дизайну.

Курс досить інтенсивний, адже матеріал не просто ознайомчий, а такий, щоб зробити портфоліо випускника конкурентоспроможним. Якщо конкретніше, то за цей час ви освоїте художнє мистецтво, створення шрифтів, логотипів, роботу з векторною та  растровою графікою, програмне забезпечення (Adobe Photoshop CC, Illustrator CC, Corеl Draw), основи верстки сайту (HTML, CSS), тенденції веб-дизайну, UI - взаємодію з користувачем. Протягом курсу ви вивчаєте ВЕСЬ процес виготовлення сайту і взаємодію в команді. Крім того для наших студентів в курс входить спеціально розроблений модуль - англійська мова для веб-дизайнерів, адже це основна мова спілкування і вивчення нового та сучасного в IT-сфері.

Навчання у Вінницькій ІТ-Академії дасть фундамент вашій діяльності. Ви зможете завжди порадитись, запитати у експерта і почути конструктивну критику. На інтенсивному курсі ви зможете розвинути свій смак, створити портфоліо, будете навчатись на реальних проектах разом із розробниками і тестувальниками. Також викладачі ІТ-Академії навчать аналізувати свої та інші роботи, що дасть вам поштовх бути впевненим в собі і своїх роботах. Ви  будете розуміти будь-якого клієнта та з легкістю втілювати його побажання в життя.

Якщо ви націлені на професійний ріст, гідну заробітну плату і готові наполегливо навчатись, тоді саме для вас курс - ВЕБ-дизайнер. Проектувальник інтерфейсів.

 

ПРОГРАМУЙ МАЙБУТНЄ!

Вінницька ІТ-Академія

ita.in.ua

тел. 067-431-19-21, 073-209-97-43

Опубліковано

18.12.2018