Математика - на відмінно, престижне навчання - безкоштовно!

От і закінчився перший відбір на безкоштовне навчання у Вінницькій ІТ- Академії. На екзамен зареєструвалось більше 60 чоловік. Всі бажаючі були запрошені на перший тур. Екзамен з математики та логіки тривав 5 годин, і містив 8 задач. Після перевірки, 3 абітурієнти були одразу зараховані на бюджетне навчання, а ще 5 запрошені на другий тур. Після другого туру були визначені ще 3 студенти, які отримають безкоштовну айті освіту.

У підсумку 6 щасливчиків уже зараховані в нову групу В18 Вінницької ІТ-Академії:

Чалюк Андрій

Гончарук Вікторія

Бережок Роман

Мукомел Олександр

Косюк Олександр

Козін Дмитро.  

Для них розпочалось таке омріяне навчання в Академії та неймовірна можливість отримати висококласну айті освіту.

Вінницька ІТ-Академія - це заклад, який вирощує розробників, веб-дизайнерів та тестувальників починаючи з самого нуля. Кожен студент має змогу навчатись у провідних спеціалістів Вінницьких ІТ компаній на реальних, діючих проектах. Я думаю, ви чудово розумієте, що знання отримані від практиків - це безцінні знання.

Сьогодні все більше молоді розуміють цінність престижного навчання. Адже  знання і навички отримані у такому закладі - це впевнений крок до блискучої кар’єри і роботи в найкращому колективі омріяної компанії.

Якщо ти відчуваєш себе вартим елітного навчання у престижному закладі - реєструйся на навчання на сайті Академії https://ita.in.ua та подай заявку, обравши “Зареєструватись на екзамен”. Кожен, хто здасть екзамен з математики та логіки на максимум і пройде тестування з англійської мови, буде зарахований на бюджетне навчання. Це до півтора роки інтенсивного вивчення програмування, англійської для ІТ, підготовка до співбесід та створення резюме.

 

Програмуй своє майбутнє разом з ІТ-Академією!

Реєструйся: https://ita.in.ua  

Телефонуй: 067-431-19-21

Опубліковано

26.12.2018